Lewandowski w Anglii? Agent zaprzecza

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Nie milkną spekulacje dotyczące Roberta Lewandowskiego. Wszyscy zastanawiają się gdzie zagra polski napastnik w przyszłym sezonie. Agent piłkarza wspomina o Anglii, jednak nie sądzi, by nastąpiło to już w tym roku.

Malik Barthel jest zdania, że Lewandowski nie trafi na Wyspy jeszcze w tym roku. Potwierdza natomiast, że jest to marzenie i życiowy cel Lewandowskiego, by grać w jednym z klubów w Premier League. Jak wiemy zainteresowanie wyraża przede wszystkim Manchester United. Sir Alex Ferguson powiedział ostatnio, że dla każdego wartościowego zawodnika znajdzie się miejsce w składzie, a takim zdaniem Szkota jest Lewandowski.
449px-Robert_Lewandowski_2011
Piłkarzem rzekomo interesuje się także Chelsea, a przede wszystkim Jose Mourinho, który prawdopodobnie powróci po sezonie do londyńskiego klubu. Portugalczyk od jakiegoś czasu podkreślał, że chciałby Polaka w swoim zespole.

Po transferze Goetze do Bayernu trudno natomiast spodziewać się, że Borussia puści Lewandowskiego do Bawarczyków, tym samym podwójnie osłabiając swoją drużynę na ich korzyść.

A.BIelatowicz

źródło: gazeta/przegladsportowy

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry