„The Bling Ring” w kinach tego lata

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Historie oparte na prawdziwych wydarzeniach zawsze budziły duże emocje, przyciągając przed ekrany rzesze widzów. Sofia Coppola idąc tym tropem, przedstawia widzom „The Bling Ring”, kinową adaptację wstrząsających faktów. Polskie kina przez chwilę przeżyją historię, która niegdyś wywołała zamieszanie w Stanach Zjednoczonych, 21 czerwca. W U.S.A film będzie miał premierę podczas festiwalu w Cannes, czyli w połowie maja.

the-bling-ring-poster

Coppola opowie o nastoletnich włamywaczach napadających na domy celebrytów. Ograbianie rezydencji najbardziej znanych postaci miało przybliżyć młodzież do życia prowadzonego przez gwiazdy. Zastrzyk adrenaliny, bogactwo na wyciągniecie ręki, drogie dobra zdobywane bez wysiłku – te kilka słów wydawało się być dobrym wytłumaczeniem dla nielegalnej działalności, ale młodociani zapomnieli, że niesie to za sobą pewne konsekwencje.

W filmie wystąpią m.in. Emma Watson („Harry Potter), Leslie Mann(„Wpadka”), Gavin Rossdale (frontman grupy Bush). Udział kojarzonej z Hermioną aktorki poruszył internautów. Trailery z dziewczyną tańcącą na rurze przywołały dużo niewybrednych komentarzy, ale nawet one sprzyjają Watson. Nie dała się zaszufladkować w postaci rozczochranej uczennicy Hogwadru.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: . http://www.filmnews.com.pl/aktualnosci/1325 http://www.mtv.pl/newsy/28962-the-bling-ring-w-cannes

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry