Tom Hiddleston jako Kruk?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Kruk odzyska życie jeszcze raz. Tym razem kultową postać wskrzesi Francisco Javier Gutierrez (reżyseria) przy pomocy skryptu stworzonego przez Jesse Wigutow’a („Eragon”). Jesienią planowane jest rozpoczęcie zdjęć do adaptacji komiksu. Pretendentem do głównej roli był James McAvoy. Kandydaturaze szkockiego aktora nic nie zagrażało, ale Tom Hiddleston pokazał, że w rękawie ma dużo silniejsze karty. Na lunchu z producentami pojawił się ucharakteryzowany jak tytułowa postać, dodatkowo pokazał sesję zdjęciową jako dowód pełnego zaangażowania. Bardzo przebiegła sztuczka. Nordycki bóg oszustwa nie powstydziłby się takiego fortelu. Na rękę Brytyjczyka działa ilość fanek gotowych przyjść na premierę filmu z jego udziałem.

thecrow-dvd

Oryginalna historia Kruka pochodzi sprzed 24 lat. Akcja komiksu narysowanego przez Jamesa O’Barra dzieje się na noc przed Halloween. Rockman, Eric Draven wraz z narzeczoną padają ofiarą brutalnej napaści w wyniku której obydwoje tracą życie. Muzyk pragnie zemsty tak bardzo, że powraca do życia. Rok po tragicznych wydarzeniach jest gotowy stanąć oko w oko z mordecami.

W 1994 „Kruk” zasłynął przed premierą. Główny aktor, Brandon Lee, zginął podczas zdjęć do filmu. Został postrzelony przez kolegę z planu.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=103218 http://www.filmweb.pl/news/Loki+zamiast+m%C5%82odego+Profesora+X+wskrzeszony+jako+%22Kruk%22-95035

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry