Daredevil znowu w rękach Marvela

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Z obozu Marvel/Disney wyciekły właśnie bardzo interesujące newsy. W obliczu nadchodzącej premiery Iron Mana 3, szef produkcji Kevin Feige, udziela coraz więcej informacji. Wśród ciekawostek odnośnie nowego filmu znalazły się i takie niezwiązane z kolejną odsłoną przygód Tonego Stark’a. Gorące nowinki odnoszą się do Daredevila, a dokładniej licencji z tą postacią związanych. Oto, po wielu latach kiedy należały do 20th Century Fox, wreszcie powróciły w ręce poprzedniego właściciela.

marvel

Pierwszy film o człowieku bez strachu wyszedł w 2003 roku. Adaptacja komiksu nie bardzo spodobała się widzom. Później nowy właściciel usiłował poprowadzić ekranizację według własnej inwencji, ale planowana produkcja nigdy nie ujrzała światła dziennego. Prawa do postaci nie zostały przedłużone (warunkiem było wydanie filmu) i znowu trafiły do rąk Disneya.

Nie można jendoznacznie stwierdzić, czy niewidomy bohater wejdzie do trzeciej fazy uniwersum Marvela. Raz, że gigant zaplanował już sobie najbliższe lata, a dwa – postać niekoniecznie wpasowuje się w ramy jakie wytwórnia sobie ustaliła. Zasady są jednak po to, aby je łamać. Być może postać nie spocznie na półce, ale dostanie swój własny film?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.komiksynaekranie.com/2013/04/daredevil-oficjalnie-w-rekach-marvela/ http://www.cinemablend.com/new/Daredevil-Has-Returned-Marvel-Studios-37124.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry