Kolejne części „Iron Mana” pod znakiem zapytania

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ledwie tydzień temu „Iron Man 3” miał premierę w Stanach jednoczonych, a już pojawiają się pierwsze spekulacje na temat czwartej części cyklu przygód o superbohaterze w handmade’owej zbroi. Odtwórca głównej roli głośno mówi o swoich wątpliwościach, co do kolejnych produkcji ze swoim udziałem na czele, według jego słów z fabuły wyciśnięto najwięcej jak się da. Z drugiej strony, jak wiemy, kontrakt Roberta Downey’a Jr. obejmuje ostatni film, co nie znaczy, że nie obejrzymy go w „Avengersach 2”. Aktor nadal zasila szeregi tej grupy. W ślady kolegi z planu poszła Gwyneth „Pepper” Paltrow. Ona tak samo jak Downey sądzi, że Iron Man powinien zostać trylogią. Zresztą nawet, jeżeli tak się nie stanie, ona nie weźmie w nim udziału, gdyż postanowiła ostatecznie zakończyć pracę nad blockbusterami z udziałem ludzi o super zdolnościach.

iron man poster

iron man poster

Zgoła inne zdanie wyraża Shane Black, reżyser filmu. Usłyszawszy słowa odtwórcy Starka powiedział, że temat nadal ma potencjał i z pewnością wciąż da się z niego wiele wyciągnąć. Nie bez komentarza pozostawił udział głównego aktora w produkcji – jego zdaniem z pewnością wystąpi w następnych częściach.

Marvel po zakończeniu kontraktów z dwójką aktorów pewnie podejmie starania o zatrzymanie ich na planie, ale jakiś czas temu Kevin Feige zastanawiał się nad zmianą pierwszoplanowej postaci. Iron Man poszedłby śladami Bonda?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: indiewire.com

Powiązane wpisy

  • Piotrek

    *awesome. 🙂

  • Film by nie bull już taki avesome po zmianie obsady.

  • zyta

    handmeadowej? po jakiemu to?


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry