Nieoczekiwana zmiana. W pudełkach z „Dead Island” znajdował się „Dark Souls”

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ludzie mają różny stosunek do niespodzianek. Niektórzy lubią dreszczyk emocji z nimi związani, inni wolą mieć spokojną głowę. Wytrzymałość na nieoczekiwane zdarzenia mieli ostatnio okazję sprawdzić gracze z Wielkiej Brytanii i Skandynawii, którzy zakupili „Dead Island: Riptide” na blaszaki. Po wklepaniu kodu aktywacyjnego na serwisie Steam, zamiast zakupionego tytułu otrzymali… „Dark Souls”. Sytuacja zapewne niejednego wprowadziła w lekki stan konsternacji.

deadisland-riptidePC

Menedżer z Deep Silver, wydawcy gry na którą liczyli kupujący, oficjalnie przeprasza i prosi o cierpliwość. Równocześnie obiecuje, że każdy kto zgłosi się do supportu otrzyma pomoc, a co najważniejsze – właściwy produkt. Przyczyny problemu nie zna nikt, podobnie jak jego skali.

Steam raz już namieszał. Wcześniejsza sytuacja pochodzi z przed kilku miesięcy i dotyczyła zamiany Call of Duty: Black Ops II z Mass Effect 2. Na płytach instalacyjnych popularnego FPS-a znajdowały się dane RPG o komandorze Shepardzie. Dead Island od samego początku nie cieszy się dobrą passą. W dniu premiery zamiast pełnej wersji, gracze otrzymali nieukończony odpowiednik. Wpadkę szybko naprawiono, niesmak pozostał.

 

Autor: Ewa Grześkow

źródło: ign.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry