Ukochana Kapitana Ameryki w krótkometrażówce?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Peggy Carter zdobyła serce Kapitana Ameryki w pierwszym filmie o tym superbohaterze i zaskarbiła sobie względy zdecydowanej większości widzów. Wkupiając się w łaski kinomanów zapewniła, że przyjdzie nam zobaczyć ją powtórnie w sequelu blockbustera. Premiera dopiero za rok, ale bez obaw. Aktorka zasugerowała, że Marvel szykuje krótkometrażowy film, poświęcony tylko tej bohaterce. Według zapewnień Hayley Atwell, luba Steva Rogers’a, pokaże prawdziwą twarz i nieznane zdolności. Natura pani Carter zostanie ujawniona na Comic Conie w San Diego.

220px-Captain_America_The_First_Avenger_poster

Co więcej istnieją plotki, że rzeczony filmik ma łączyć „Captain America: The First Avengers” i „Captain America: The Winter Soldier”. W drugiej części obrazu o obrońcy Ameryki, Atwell pojawi się we wspomnieniach z przeszłości. Widzowie polubili piękną kobietę szpiega  na tyle, że dostała własną krótkometrażówkę, ale czy sympatia wystarczy, aby otworzyć jej drogę do czegoś większego? Tego nie wie nawet sama odtwórczyni roli, ale spekulować zawsze można. Trudno spodziewać się pełnometrażowej produkcji o kobiecie, która nie posiada supermocy, nawet Hawkeye nigdy nie występował samodzielnie w żadnym z obrazów Marvela.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/Marvel+nie+zapomni+o+ukochanej+Kapitana+Ameryki-95038 http://hatak.pl/artykuly/marvel-szykuje-kolejna-krotkometrazowke

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry