Zack Snyder będzie związany z „Ligą Sprawiedliwych”?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Na krótkiej liście kandydatów do stanowiska reżysera „Ligi Sprawiedliwych” znalazł sie Zack Snyder oraz jego dobry przyjaciel Ruben Fleischer. Początkowo jeszcze Warner Bros uzależniał prace nad produkcją od powodzenia „Człowieka ze Stali”, ale w sytuacji kiedy historia Super Mana nabiera coraz większego rozgłosu, faktem stało się, że pierwszy kandydat ma większe szanse na stołek. Oznaczałoby to realizację obydwu filmów w jednym czasie, co przywołało Fleischera na szczyt. Prawdziwie odważne domysły wywołał dopiero wywiad Screen Cruch z twórcą „Gangster Squad”. Zapytany o „Ligę” odpowiedział, że nadal byłby zainteresowany jej realizacją, gdyby nie fakt, że nikt mu tego nie zaproponuje. Wedle jego słów, Snyder już ma tę pracę. To ponoć jedna ze spraw, którą zwykł kończyć.

250px-Justiceleague_v2_01

Oczywiście nie wykluczone, że materiał zamieszczony na stronie serwisu nosi znamiona spekulacji, ale z drugiej strony Fleischer pracował ze scenarzystą „Ligi Sprawiedliwych” podczas tworzenia własnego filmu. Podejrzenie plotek podważa jego zażyłość ze Snyderem oraz fakt, że po co miałby rozsiewać nieprawdziwe informacje, skoro sam miał być zaangażowany w projekt.

Część portali filmowych zdążyło wysłać maile do obecnego (?) reżysera „Ligi”, ale ten nabrał wody w usta.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://screencrush.com/justice-league-zack-snyder/ http://www.bleedingcool.com/2013/04/23/justice-league-movie-seems-set-to-reunite-man-of-steels-zack-snyder-and-david-goyer/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry