Kontuzja Obraniaka w meczu ligi francuskiej

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT, ŚWIAT

Ludovic Obraniak wystąpił w podstawowej „jedenastce” Girondins Bordeaux w spotkaniu przeciwko Saint-Etienne. Mecz zakończył się remisem 0:0. Reprezentant Polski doznał natomiast kontuzji i musiał opuścić boisko.

Obraniak w 22. minucie doznał urazu, jednak przez kolejne piętnaście minut był w stanie kontynuować grę. Później został jednak zmieniony przez Jaroslava Plasila. Nie wiadomo jeszcze jak groźna jest kontuzja reprezentanta Polski.

fot.Slawek/cc.2.0

fot.Slawek/cc.2.0


Spotkanie toczyło się pod dyktando gości, jednak nie zdołali oni udokumentować przewagi żadną bramką. Podobnie jak w poprzedniej rundzie mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem.

Saint-Etienne przed przyszłym sezonem ma już zapewnioną grę w Lidze Europy, bowiem wygrało Puchar Ligi, co daje przepustkę do tych rozgrywek. Wciąż liczą się jednak w walce o miejsce premiujące awansem do Ligi Mistrzów. Szans na grę w europejskich pucharach nie ma już natomiast Bordeaux, które na kilka kolejek przed końcem zajmuje dopiero ósme miejsce. Po tytuł pewnie zmierza drużyna Paris Saint-Germain.

A.Bielatowicz

źródło:

Sport.tvp.pl
soccerway.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry