Rewolucja w Realu Madryt

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

W drużynie z Madrytu po sezonie szykują się spore zmiany. Po średnio udanym sezonie (Real co prawda walczy jeszcze o Puchar Króla) w zespole może dojść do wielu zmian. Nie chodzi tylko o samą posadę trenera.

Tutaj bowiem już raczej na pewno pożegnany zostanie Jose Mourinho, który prawdopodobnie wróci do Chelsea Londyn. Zmiany szykowane są jednak w zespole. Z „Królewskimi” pożegna się raczej na pewno Carvalho, któremu kończy się kontrakt i od dawna jest tylko zmiennikiem. Bardzo możliwe, że Madryt opuszczą również Coentrao i Arbeloa. Niewykluczone jest również odejście Pepe, który często traci miejsce w podstawowej „jedenastce” na rzecz Varane’a.

sxc

sxc


Dalszej przyszłości na Santiago Bernabeu nie widzą także dla Angela Di Marii, który notuje kolejny słabszy sezon w swojej karierze i nie do końca zaaklimatyzował się w stolicy Hiszpanii. Media spekulują także nad dalszą karierą Xabiego Alonso, którego rzekomo chcą w Chelsea.

Nie wiadomo ile z tych roszad kadrowych dojdzie do skutku, jednak zapowiada się ciekawe transferowe lato na Santiago Bernabeu.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry