Wojewodowie zamkną stadiony

AKTUALNOŚCI, PIŁKA RĘCZNA, POLSKA, SPORT

W Warszawie, Poznaniu i Łodzi wojewodowie zagrozili klubom, że zamkną stadiony, bądź ich części, w szczególności sektory zajmowane przez tzw. „młyn”, czyli najzagorzalszych fanatyków. Wszystko w wyniku zadym oraz odpalania pirotechniki podczas meczów.

stock.xchng

stock.xchng


Najbardziej gorąco zrobiło się w Warszawie, gdzie prawdopodobnie środowy mecz o Puchar Polski odbędzie się bez udziału tzw. „Żylety”, a więc trybuny, gdzie zasiadają najwierniejsi i najgłośniejsi kibice Legii. Klub ma czas do godziny 15:00 do wtorku, by złożyć oficjalną deklarację, że kibice będą przestrzegali regulaminu. Wojewoda mazowiecki argumentuje, że mecze ze Śląskiem są zawsze o podwyższonym ryzyku i pewne operacje prewencyjne muszą zostać podjęte.

Podobnie może być w Łodzi, gdzie prawdopodobnie zostaną zamknięte dwie trybuny. Nie inaczej w Poznaniu, gdzie podczas ostatniego meczu z Wisłą Kraków doszło do zamieszek. Najpierw kibice Lecha odpalili race i ukradli flagę kibicom z Krakowa, po czym tamci zdemolowali cały sektor. W tym przypadku w grę wchodzi zamknięcie nawet całego stadionu.

A.Bielatowicz

źródło:
Przegladsportowy.pl
tvn24.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry