Mourinho wart 20 milionów euro

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

Jose Mourinho podobno już powoli pakuje swoje rzeczy, by po zakończeniu sezonu wyprowadzić się z Madrytu. Pojawiły się jednak pewne problemy.

Mourinho kontrakt ma ważny do 2016 roku. W umowie zawarto jednak klauzulę dotyczącą ewentualnego wcześniejszego odejścia Portugalczyka z klubu. Zawiera ona dwie opcje. Albo inny klub wykupi kontrakt Mourinho za 20 milionów euro, albo sam Real zwolni Portugalczyka i wypłaci mu odszkodowanie opiewające na taką samą kwotę. Mourinho komentując całą sprawę powiedział, że chce pieniądze do końca jego pracy na Santiago Bernabeu. Później nie weźmie nawet eurocenta. Dodał też, że w razie problemów, pozostanie do końca umowy.

fot.Новикова Юлия/cc.3.0

fot.Новикова Юлия/cc.3.0


Madrycki klub nie ma zamiaru płacić odszkodowania za Portugalczyka żądając 20 milionów od Abramowicza. Chelsea jednak wciąż próbuje negocjować tę kwotę, lecz wydaje się, że będzie zmuszona zapłacić wymaganą sumę. W Londynie doskonale wiedzą kto będzie następcą Beniteza, a sam trener „The Blues” zasugerował powrót Mourinho podczas konferencji prasowej.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry