Kibice Śląska Wrocław ukarani

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Przez siedem najbliższych miesięcy kibice Śląska Wrocław nie wejdą w zorganizowanej grupie na żaden z meczów wyjazdowych. Dotyczy to wszystkich oficjalnych meczów drużyny. To kara za zachowanie podczas środowego spotkania z Legią.

W środę w trakcie drugiej połowy meczu o Puchar Polski z Legią Warszawa kibice Śląska Wrocław odpalili race, po czym wrzucili je na boisko, stwarzając zagrożenie zarówno dla innych kibiców, jak również zawodników. Władze warszawskiego klubu od razu zapowiedziały, że kibiców z tego miasta nie wpuszczą na ostatni mecz ligowy pomiędzy obydwoma klubami.

sxc

sxc

Jak się później okazało, fani Śląska i tak nie będą mieć takiej możliwości, bowiem Komisja Dyscyplinarna nałożyła zakaz wstępu w zorganizowanych grupach na mecze drużyny z Wrocławia przez siedem najbliższych miesięcy. Matka idiotów jest ciągle w ciąży – skomentował po meczu Zbigniew Boniek.

Karę otrzymała także Legia w wysokości 10 tysięcy złotych. To jednak za zachowanie w pierwszym meczu finałowym we Wrocławiu. Podczas pojedynku rewanżowego fani zgromadzeni na „Żylecie” zachowywali się nienagannie.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry