Mecze eliminacyjne na Stadionie Narodowym

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Po dwóch tygodniach negocjacji w końcu doszło do porozumienia PZPN z Ministerstwem Sportu w kwestii miejsca rozgrywania meczów przez naszą kadrę reprezentacyjną. Przez najbliższe lata wszystkie spotkania eliminacyjne będą miały miejsce na Stadionie Narodowym.

fot. Przemysław Jahr

fot. Przemysław Jahr


Na pewno będzie tak przez najbliższe trzy lata. Prezes związku, Zbigniew Boniek, nie krył radości z podpisanej umowy, która została sporządzona aż na 430 stronach. Przewodniczący Polskiego Związku Piłki Nożnej chce także aby w Centralnym Ośrodku Sportu, tuż obok Stadionu Narodowego, znalazła się siedziba związku.

Przez najbliższe trzy lata także finał Pucharu Polski będzie rozgrywany na Stadionie Narodowym. Wynika z tego, że będzie to jedno spotkanie, inaczej niż dotychczas. Boniek argumentuje, że marzeniem każdego młodego piłkarza powinna być gra w reprezentacji oraz w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Prezes chciałby zwiększyć prestiż rozgrywek o to trofeum.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy

  • Arti

    Bardzo dobrze, niech tłuszcza bawi się w warszfce! Cieszę się że Wrocław nie będzie gościł patałachów, szkoda murawy na tych kołków. Ave donio&mucha!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry