„Bridget Jones’s Baby” – w kinach jeszcze w tym roku?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Helen Fielding nie zamknęła rozdziału z Bridget Jones – nieporadna blondynka po raz trzeci wzruszy damską część widowni. Zanim kobieta przeżyje problemy z dwoma absztyfikantami przed autorką popularnych książek stoi konieczność poprawy scenariusza. W zeszłym roku skryptu nie zaakceptował Hugh Grant, jeden z odtwórców kluczowych ról, filmowy Daniel Cleaver a ostatnio głos krytyki dodał Colin Firth.

bridgetjones

Filmowy Mark Darcy nie mówi stanowczego nie dla projektu. Ostatecznie widzi pewne szanse, ale opieszałość producentów i problemy coraz liczniej pojawiające się na drodze do realizacji, pewnie znacząco wpłynie na datę premiery. W ten sposób pewnie zobaczymy dopiero przygody wnuczki Bridget – żartuje aktor.

W kontynuacji serii, Bidg ponownie wpadnie w sidła niezdecydowania. W związku z Markiem nastanie wiele gorzkich chwil oraz burzliwych momentów, wtedy wkroczy Daniel. Kobieta podda się urokowi dawnego kochanka, sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej. Na domiar złego panna Jones pragnie dziecka, do czego nieustannie dąży. Krążą spekulacje jakoby było to problematyczne dla aktorki – Renee Zelweger musiałaby ponownie przybrać na wadze do roli. Walki z nadprogramowymi kilogramami nie zrekompensuje gaża za film.

Czy wobec takich problemów zdjęcia rozpoczną się latem, tak jak zaplanowano?

Autor: Ewa Grześkow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry