Colin Firth jako agent MI6

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA

Latino Review sprzedało bardzo gorącego newsa. Według sprawdzonego źródła, Colin Firth jest w trakcie negocjacji z Matthwe Vaughn’em w sprawie swojego udziału w „The Secret Service”, ekranizacji komiksu pod tym samym tytułem napisanego przez Marka Miller’a. Fabułę tworzy ciekawe połączenia Jamesa Bonda z „My Fair Lady”. Firth jako super szpieg zrekrutuje swojego nieletniego krewnego do szkoły dla agentów specjalnych. Pod urokiem aktora niejeden zbrodniarz podda się dobrowolnie Czarowi MI6 nie poddaje się jednak jego młody następca. Pyskaty i zbuntowany nastolatek sprawi mu wiele problemów, ale ostatecznie… zobaczymy w kinie co z tego wyjdzie.

fot.nicolas genin/cc.2.0

fot.nicolas genin/cc.2.0

Colin Firth niechętnie mówi o roli w adaptacji komiksu. Z uwagi na bardzo wczesne stadium prac nie zdradza zbyt wielu szczegółów, ale nie kryje entuzjazmu. Rola jest inna niż wszystkie, a film na motywach takiej historii to pierwszy zrwot jego kariery w inną niż do tej pory stronę.

Przeniesienie wspólnej pracy Miller’a z Davem Gibbons’em zaplanowano na 14 listopada 2014 roku. Scenariusz napiszą wspólnie Vaughn i Jane Goldman(„Kobieta w Czerni”). Środki na produkcje pochodzą od studia należącego do reżysera – Marv Films.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.vulture.com/2013/04/colin-firth-to-play-a-james-bond-type.html http://www.liveforfilms.com/2013/04/29/colin-firth-to-be-a-james-bond-type-in-mark-millars-the-secret-service/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+liveforfil

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry