Del Toro nakręci Hellboya 3?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Dwa poprzednie filmy o Big Redzie w pewnym stopniu przyniosły zwrot kosztów nakładu. Zarobki musiały satysfakcjonować, bo Guillermo del Toro rozważa nakręcenie trzecie części. Reżyser przyznaje, że zawsze chciał uczynić z serii trylogię, przyznaje przy tym, że kontynuacja wymaga sporych kosztów przez co ciężko mu znaleźć chętnych do realizacji pomysłu. Na temat problemów następcy „Złotej Armii” krąży wiele plotek. Oprócz kwestii finansowych problemy miał stwarzać Ron Perlman, odtwórca głównej roli. Podobno charakteryzacja zajmująca kilka godzin bardzo go męczyła. Opóźnień w pracach upatrywano w postawie autora komiksu o nawróconym synu Szatana wobec pomysłu Del Toro. Mike Mignola nie zgodził się na pomysł uśmiercenia postaci w filmie.

fot.Étienne ANDRÉ/cc.3.0

fot.Étienne ANDRÉ/cc.3.0

Perlman stanowczo domaga się kolejnej części. Podchodzi do sprawy z takim entuzjazmem, że trudno uwierzyć, że nie chce dłużej być Prawą Ręką Zagłady. Nieustannie wpływa na reżysera, przekonując, że pierwsze części zrodziły wiele pytań, które nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Na powrót liczy też inna aktorka – Selma Blair (Liz Sherman). Wobec takiej siły przekonywania napięty grafik twórcy zmieści jeszcze jedną produkcję.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.superherohype.com/news/articles/176503-ron-perlman-demands-guillermo-del-toro-make-another-hellboy-film http://uk.ign.com/articles/2013/04/28/c2e2-hellboy-3-must-happen-says-perlman

Powiązane wpisy

  • Jacek

    Nie chcę się czepiać, ale na zdjęciu jest raczej Benicio, a nie Guillermo.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry