Katherine Heigl zagra w thrillerze u boku Clive Owen’a

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

James McTeigue dał się poznać w „V jak Vendetta” i „The Raven”. Obecnie pracuje nad kolejnym thrillerem. Prace nad „Survivor” nawet nie weszły w początkową fazę, a film już spotkał się ze zdziwieniem ze strony przyszłych odbiorców. Owo zdumienie wywołało ujawnienie nazwiska jednej z kluczowych postaci. W rolach głównych Clive Owen i… Katherine Heigl.

fot.lukeford.net/cc.2.5

fot.lukeford.net/cc.2.5

Akcja filmu zaczyna się w momencie kiedy nieznani sprawcy dokonują zamachu na amerykańskie biuro Departamentu Stanu. Budynek wylatuje w powietrze, a wszyscy przebywający w nim ludzie giną. Jedna z pracownic przebywa w tym momencie w Londynie, czemu zawdzięcza życie. Jest jedyną ocalałą i zarazem główną podejrzaną. Kobieta ląduje w samym centrum intrygi o międzynarodowej skali. Niesłusznie oskarżana musi stale mieć się na baczności – organy ścigania usiłują ją dopaść. Jakby tego było mało, terroryści szykują kolejny atak. Dziewczyna musi udowodnić swoją niewinność, oczyścić dobre imię oraz ocalić nieświadomych niczego ludzi przed zamachowcami, a samych sprawców zdemaskować. Czas ucieka, musi zdążyć przed Sylwestrem.

Thriller powstaje pod skrzydłami Millennium Films. Ekipa filmowa rozpoczyna zdjęcia w lipcu.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmofilia.com/clive-owen-katherine-heigl-board-survivor-149221/ http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=103770

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry