Spekulacje zakończone. Tożsamość nowego Kruka ujawniona

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wraz z pomysłem na reboot adaptacji komiksu Jamesa O’Barra, producenci filmu wybrali odtwórcę głównej roli. Z uwagi na brak czasu, rozchwytywany przez Hollywood aktor początkowo miał zostać zastąpiony przez czołowego złego w Avengers, Toma Hiddlesone. W późniejszym czasie padło nazwisko Alexander Skarsgard („Wściekłe Psy”). Krótka lista wybranych do wcielenia się w Kruka wywołała wiele spekulacji. Plotki ciągnęły się tygodniami, ale nareszcie położono im kres. Jedna z bardziej płodnych gwiazd Fabryki Snów, znana z filmów takich jak „Hobbit”, „Robin Hood” czy „Starcie Tytanów” oraz przyszły książę Vlad Palownik w „Draculi” otrzyma kluczową rolę w filmie „Kruk”.

thecrow-dvd

Terminarz Luke Evans’a pęka w szwach, ale aktor zgodził się przyjąć rolę w nowej wersji adaptacji komiksu. Specjalnie dla niego producenci zdecydowali przełożyć rozpoczęcie zdjęć do filmu na 2014 rok, kiedy jego kontrakty dobiegną końca. Dokładna data nie jest jednak  jeszcze znana.

 Francisco Javier Gutiérrez weźmie na swoje barki reżyserię filmu dla wytwórni Relativity Media. Oby prace na planie nie zakończyły się dla Evansa tak tragicznie jak dla Brandona Lee, który zginął podczas kręcenia zdjęć.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://screencrush.com/luke-evans-is-the-crow/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry