Bradley Cooper jednak nie podejmie broni

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Wszyscy, którzy liczyli na udział gwiazdy „Poradnika pozytywnego myślenia” w nadchodzącym westernie mogą poczuć się zawiedzeni. Aktor kojarzony z postacią dobrotliwego i nieco nieporadnego Pata nie zagra głównego złego w filmie Gavina O’Conor’a, jak pierwotnie oczekiwano. Zamiast niego zobaczymy Ewana McGregor’a. Podobno grafik Bradleya Cooper’a  był zbyt napięty aby ten był w stanie przyjąć dodatkowe zlecenie. Zastępca odtwórcy roli szefa gangu jest w trakcie negocjacji z producentami.

fot. Tom Sorensen/ cc3.0

fot. Tom Sorensen/ cc3.0

To nie pierwsze roszady w obsadzie produkcji” Jane Got a Gun”. We wstępnych założeniach byłym kochankiem Natalie Portman miał być Jude Law, ale po porzuceniu projektu przez pierwotnego reżysera – Lynne Ramsay’a, postanowił pójść w jego ślady i opuścić plan filmowy.

Joel Edgerton i Rodrigo Santoro wydają się nie mieć problemów z tym, kto stanie za kamerą. Przynajmniej o nich producenci mogą być spokojni, zwłaszcza, że doszło do spekulacji, że film nie zostanie zrealizowany w ogóle, a pieniądze włożone do tej pory w produkcję nigdy się nie zwrócą.

Przypominamy, że fabuła westernu opowiada o kobiecie, która by ratować męża, dzieci i farmę przed gangiem, zwraca sie o pomoc do byłego kochanka.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=103866 http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=37398

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry