PlayStaion 4 bez stałego podłączenia do Internetu

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Nie tak dawno temu Adam Orthy, były już pracownik Microsoftu, opublikował słynny komentarz na swoim Twitterze dotyczący stałego podłączenia do Internetu Xboxa 720. Microsoft zdementował słowa niegdysiejszego dyrektora kreatywnego, mówiąc, że są one tylko prywatnym zdaniem pracownika. Po niebyt dobrze przyjętej informacji, wszyscy wyczekiwali głosu Sony. Twórcy PlayStation długo trzymali graczy w niepewności, ale ostatnio Shuhei Yoshida rozwiał wszelkie wątpliwości. Next-gen nie będzie always-on. Co więcej twórcy nigdy nie rozważali takiego rozwiązania.

ps4

Prezes Sony wypowiedział się w tej sprawie dla „Games Informer Magazine”, jednego z ważniejszych pism branżowych w Stanach Zjednoczonych. Na łamach miesięcznika mówi, że konieczność stałego podłączenia do Sieci mogłaby okazać się problematyczna dla mieszkańców miast, w których infrastruktura internetowa nie osiąga zadowalającego poziomu. Z uwagi na potrzeby wszystkich graczy nie brano pod uwagę always online.

Gigant z Redmont podał, że gracze narzekający na swoje łącza nie będą musieli logować się w Sieci. Durango będzie działał offline w przypadku rozgrywki jednoosobowej oraz korzystania z multimediów.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2013/05/07/shuhei-yoshida-we-didnt-consider-always-online-for-the-ps4/ http://www.gamespot.com/news/sony-rules-out-always-online-for-ps4-report-6408071

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry