Wolfenstein: The New Order wyłącznie w trybie jednoosobowym

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Gracze mający nadzieję na wieloosobową rozgrywkę w nowym Wolfensteinie poczują się niepocieszeni. The New Order nie umożliwi im korzystania z trybu zespołowego. Informację oficjalnie potwierdzili przedstawiciele Machine Games oraz Bethesdy.

240px-Wolfenstein_The_New_Order_cover

Reprezentanci obydwu studiów rozmawiali z serwisem Gamespot przyznając, że projekt budzi ich obawy. Jens Matthies z MachineGames określa serię mianem klasyka, który miałby w muzeum historii gier (jeżeli takowe by powstało) osobną salę. Cykl zdecydowanie wpłynął na rozrywkę tego rodzaju nadając jej nowy charakter. Podejście producentów nie budzi zatem zdziwienia. Praca nad takim kawałkiem historii, to wielki zaszczyt, ale także odpowiedzialność. Odejście od trybu multiplayer, to swego rodzaju powrót do początków, a więc 1984 roku i pierwszej części serii – „Castle Wolfenstein”.

Twórcy postanowili zrekompensować graczom odejście od wcześniejszych udogodnień. Powrót  do wyłącznego trybu solowego pozwala na najlepsze dopieszczenie rozgrywki, wzbogacenie fabuły oraz poprawę mechanizmu gry. Premiera pod koniec bieżącego roku na platformach PC, PS3, Orbis, X360 i Durango.

Fabuła rozgrywa się w latach 60 XX wieku. Naziści wygrali wojnę. Blazkowicz jako jedyny jest w stanie stawić im czoła.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2013-05-08-wolfenstein-the-new-order-skupi-sie-wylacznie-na-trybie-dla-pojedynczego-gracza http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22899.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry