Serial o agentach S.H.I.E.L.D na stacji ABC?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Joss Whedon przenosi swoje pomysły na małe ekrany. Jedna z amerykańskich stacji zamówiła właśnie pierwszy sezon serialu opowiadającego o agentach organizacji S.H.I.E.L.D. W napisaniu scenariusza do projektu pomoże mu brat – Jed Whedon oraz Maurissa Tancharoen. Wyżej wymieniona trójka wraz z Jeffreyem Bell’em i Josephem Loeb’em z Marvel TV obejmą stanowiska producentów.

American_Broadcasting_Company_Logo_2007

Serial będzie opowiadał o członkach organizacji chroniącej bezpieczeństwa na świecie. Dokładniej chodzi o zespół dowodzony przez agenta Phila Coulsona(Clark Gregg). Jego podwładnymi będą agent Grand Ward (Brett Dalton) wyspecjalizowany w walkach i szpiegowaniu, agentka Melinda May (Ming-Na Wen) pani pilot skupiona na sztukach walk, a także naukowiec agent Leo Fitz (Iain De Caestecker), agnetka Jemma Simmons (Elizabeth Henstrige) i nowa członkini drużyny – Skye (Cloe Bennet). Grupa ma za zadanie rozwiązywać niesklasyfikowane wcześniej sprawy. Pracę agentów utrudnia fakt, że pozbawieni są nadnaturalnych umiejętności, a świat w którym przyszło im żyć obfituje w ludzi wyróżniających się nietypowymi cechami.

Zwiastun serialu telewizja ABC wyemituje po ostatnim odcinku sezonu „Once Upon a Time”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://marvel.com/news/story/20622/marvels_agents_of_shield_assemble_on_abc http://www.theverge.com/2013/5/10/4320372/marvels-agents-of-shield-coming-to-abc-joss-whedon

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry