Tarja Turunen – nowa płyta w sierpniu!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Tarja Turunen z pewnością nie zasypia gruszek w popiele. Ledwo kilka dni temu (11.05) wrocławska Hala Orbita gościła ją wraz z projektem „Baeuty and the Beat” i Mikiem Terraną, a już dotarły do nas informacje, że za kilka miesięcy na rynek trafia kolejna solowa płyta artystki. Krążek pojawi się w sprzedaży 23 sierpnia. Przygotujcie się na „Colours In The Dark”.

fot.Haje Jan Kamps cc.3.0

fot.Haje Jan Kamps cc.3.0

Artystka ujawnia, że zgodnie z jej pierwotnym zamierzeniem, album zostanie utrzymany  w stylizacji klimatycznego rocka. Nad produkcją oraz miksami pracował Tim Palmer. Pracował on wcześniej z takim znanymi artystami jak Pearl Jam czy U2. Przyciągający spojrzenia projekt okładki przypadł w udziale Dirkowi Rudolph’owi, natomiast sam album będzie sygnowany logiem studia earMUSCIC. Turunen obiecuje nowe brzmienia pośród tradycyjnych nut oraz kilka świeżych utworów. W tej roli – „Lucid Dreamer”, „Neverlight”, „500 Letters” i „Never Enough”.

Dla spragnionych newsów z pierwszej ręki stworzono specjalną stronę internetową, na której zamieszczane są najświeższe oraz najpewniejsze informacje na temat płyty. Strona oferuje również ciekawostki dotyczące piosenkarki, jej projektów oraz istniejących płyt.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.tarja-coloursinthedark.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry