Timur Bekmambetov szykuje film o wiewiórkach

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wbrew pierwszym skojarzeniom nie chodzi wcale o film z rodzaju przyrodniczych. Reżyser, za sprawą którego oglądaliśmy „Straż nocną” aż tak nie specjalizuje się w życiu tych nadrzewnych gryzoni i raczej nie ma zamiaru pokazać widzom tajemnic sympatycznych rudzielców. Bekmambetov przygotuje obraz pokazujący zwierzęta od nieznanej dotąd strony. Wiewiórki wystąpią jako krwiożercze istoty zagrażające ludziom.

stock.xchng

stock.xchng

Fabuła wygląda na mocno zakręconą. Syn powraca na miejsce tajemniczej śmierci ojca. Pragnie rozwikłać zagadkę, przy odrobinie szczęścia pewnie nawet ukarać winnych. Jak można się domyślać, nie znajduje odpowiedzi. Nowy partner matki, była dziewczyna, firma wydobywająca naturalny gaz – dwie pierwsze osoby to mieszanka wybuchowa, a niszczenie środowiska zawsze było drażniącym tematem. Do dziwnej kompilacji dodano jeszcze wiewiórki. Tutaj wyjaśnia się udział firmy. Przez jej działania, niegroźne z pozoru zwierzęta nie mają co jeść. Konieczność zmiany jadłospisu postawiła przed nimi sprawców ciężkiej sytuacji żywieniowej.

Pomysł Rosjanina spisali Daniel Antoniazzi i Ben Shiffrin. Jako producentów wykonawczych wybrano Lisę Ellzey i Michelle Wolkoff

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.joblo.com/horror-movies/news/red-sea-media-acquires-timur-bekmambetovs-squirrels

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry