Arnold Schwarzenegger jako Exterminator

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA

Według magazynu Variety, Arnold Schwarzenegger  właśnie negocjuje z producentami warunki przyjęcia jednej z kluczowych ról w przeróbce filmu „Toksyczny mściciel”. Aktor nie wcieli się jednak w główną postać. W udział w filmie zaangażowany jest również John Travolta. Remake znajduje się na etapie przed- produkcji, ale niedawno ujawnione zostały nazwiska producentów (Akiya Goldsman, Richard Saperstein, Charlie Corwin, Stephen Kessler, Michael Benaroya) praz producentów wykonawczych: Lloyd Kaufman, Michael Herz. Twórcy twierdzą, że projekt ma przekształcić się w serię kinową, co nie wyklucza bazowania na klasyku studia Troma pod tym samym tytułem. Zapowiadają również, że widzowie mogą oczekiwać humoru połączonego z akcją.

twitter-arnie

Fabuła traktuje o licealiście. Nastolatek ma bezpośrednią styczność z chemikaliami w wyniku czego zyskuje nieprzeciętną siłę. Staje się przy okazji potworem w ludzkiej skórze. Ex-Terminator zyska tutaj rolę emerytowanego komandosa-mentora dla młodocianego siłacza. Bohater pod kierunkiem Swarcheneggera zamierza zwalczać zło wypełzające na ulice miasta.

Nie ma jeszcze oficjalnych danych, mówiących kiedy projekt trafi do kin…

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.firstshowing.net/2013/arnold-schwarzenegger-in-talks-for-role-in-toxic-avenger-remake/ http://uk.ign.com/articles/2013/05/14/arnold-schwarzenegger-in-the-toxic-avenger

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry