David Katzenberg i Seth Grahame-Smith pracują nad klasykami kina lat 80?

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Nie mogły mieć kontaktu ze światłem słonecznym, wodą a po północy również z zawartością lodówki. Łamiący te trzy złote zasady musieli stawać w obliczu przykrych konsekwencji w niezliczonej liczbie. Chodzi oczywiście o Gremliny. Po 1990 włochate stworzonka znowu trafiają na afisz. Dlaczego? Otóż postanowiono nakręcić remake filmu Joe Dante’go. W przypadku pierwszej wersji oraz jej sequela nad filmem pracował duet Dante/Columbus, ale ich udział nie jest pewny w przypadku przeróbki. Prawie na pewno wiadomo, że poprzedni reżyser nie zostanie postawiony za kamerą.

stock.xchng

stock.xchng

Wokół zrematerowania komedii z lat 80 krąży wiele niejasności. Obecni producenci Seth Grahame-Smith („Mroczne cienie”) oraz David Katzenberg nie mówią zbyt wiele, co może dowodzić bardzo wczesnych etapów prac na planie. Z drugiej strony żadne poważniejsze działania nie mają szans na powodzenie bez zgody Stevena Spielberga, o czym mowa w jego kontrakcie. Zważając na bliską zażyłość Davida z legendarnym filmowcem coś może z tego remake’u wyjść. Pomoc, w każdej postaci, od tak sławnej osoby zawsze będzie nieoceniona. Projekt nie posiada jeszcze scenarzysty i reżysera.

Katzenberg i Grahame-Smith zamierzają stworzyć remake innego hitu z tamtego okresu –  „Soku z żuka”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://screencrush.com/gremlins-remake-update/ http://social.entertainment.msn.com/movies/blogs/blog–now-it-looks-like-theyre-remaking-gremlins

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry