El Rodriguez zakłada własną stację telewizyjną – El Rey Network

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ŚWIAT, TELEWIZJA

Reżyser wielu kultowych tytułów, Robert Rodriguez, zakłada własną stację telewizyjną – El Rey Network. Nakłonił go do tego fakt, że żadna z istniejących, nie chciała wyemitować jego nowego serialu. A ma nim być przeniesiony na mały ekran film, nakręcony wspólnie z Quentinem Tarantino, „Od zmierzchu do świtu”. Niewiadomo jeszcze, czy serial ma być kontynuacją, czy opowie zupełnie nową historię. Możemy być jednak pewni, że znów poczujemy klimat wampirycznej speluny.

newsfixx

Niestety na początki tego przedsięwzięcia musimy poczekać aż do końca roku. Jednak, jak zapewnia Rodriguez, warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż inne seriale prezentowane na El Rey Network, mają być tworzone przez równie wybitne postaci, takie jak Alex Kurtzman i Roberto Orci- twórcy filmów „Star Trek” i „Transformers”. Kto wie, może doczekamy się projektu stworzonego przez samego Tarantino?

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/%22Od+zmierzchu+do+świtu%22+trafi+na+mały+ekran-95717, http://www.students.pl/magazine/details/68908/Od-zmierzchu-do-switu-zostanie-serialem

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry