Hotele wyłącznie dla dorosłych

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, PODRÓŻE, POLSKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Z utęsknieniem patrzymy w niebo wypatrując słonecznych dni i powoli zaczynamy rezerwować wymarzony urlop w kraju lub też za granicą. Najważniejsza kwestia – z dziećmi czy bez? Warto się nad tym wcześniej zastanowić, gdyż już nie wszystkie hotele przyjmą nasze pociechy z otwartymi ramionami.

sxc

sxc

Serwis informacyjny CNN zaprezentował 6 hoteli w różnych zakątkach świata, które są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Hotele są usytuowane pośród pięknych krajobrazów, blisko plaży i oferują wiele atrakcji w bardziej romantycznej atmosferze, niż w dotychczas znanych nam hotelach.

Goście mają możliwość również indywidualnego dostosowania  warunków w hotelu odpowiednio do własnych potrzeb. A to oznacza np. różnego rodzaju masaże dla dwojga, bez nuggetsów w menu.  W takich okolicznościach, z dala od szalonego tempa wielkich miast, odpoczynek od hałasujących dzieci i relaks przez duże R – gwarantowany.

Hotele ‘adults-only’ znajdziemy m.in. w Nowym Jorku Hudson Valley (Glenmere Mansion), Riviera Maya w Meksyku (El Dorado Casitas Royale) jak również w portugalskim Lagos (Yellow Lagos Meia Praia Hotel). Jedyne na co musimy być gotowi – tego typu luksus jest niestety bardzo kosztowny.

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: http://edition.cnn.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry