Ruszają wrocławskie Ekonomalia 2013

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już dziś na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu rozpoczną się Ekonomalia i potrwają, aż do 18 maja. Samorząd Studentów zorganizował wiele różnorodnych mini eventów i koncertów. Mocne wejście w tegoroczne święto studentów zagwarantuje nam kilka gwiazd hip hopu.
ekonomalia-2013logo
W środę na scenie pojawi się między innymi: Zeus, Bisz, VNM oraz Ten Typ Mes. Natomiast w czwartek zabrzmi rockowo dzięki Acid Drinkers, Flapjack i Enclose. Po za czysto muzycznymi wydarzeniami czekają Was też inne atrakcje. Dla osób lubiących sporty wodne zaplanowano Aquanalia we Wrocławskim Parku Wodnym. Tam będzie można wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej lub AquaAerobiku.

Nie zabraknie też sportów ziemnych. Stowarzyszenie Studenckie Wiggor zaprasza na Streetball Challenge. Dla zwycięzców turnieju czekają nagrody. To tylko część przewidzianych atrakcji na te dni. Sprawdźcie co jeszcze zaplanował Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego i dołączcie do wielkiej integracji społeczeństwa studenckiego. Wstęp wolny.

Autor: Alicja Janik

Źródło: http://www.ekonomalia.ue.wroc.pl/, http://wroclive.pl/2013/05/ekonomalia-kampus-uniwersytetu-ekonomicznego/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry