The Boxer Rebellion przyjedzie do Polski we wrześniu

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

The Boxer Rebellion istnieje od zaledwie dwunastu lat a już dorobił się niezwykle pochlebnych recenzji. Jeden z magazynów muzycznych NME Magazine napisał nawet, że zespół będzie w stanie znacząco wpłynąć na spokojne dotychczas życie fanów niezależnego rocka. Zarówno pierwszą płytę („Exits” 2005″) jak i drugą („Union”) przyjęto nad wyraz dobrze w Wielkiej Brytanii oraz poza jej granicami.

stock.xchng

stock.xchng

Koszty wydania albumu „Union” muzycy pokryli z własnej kieszeni, ale nie przeszkodziło to dostać się na Billboard Top 100, zostać Alternetywnym Albumem Roku na iTunes, do tego doszedł jeszcze udział w „Stosunki Międzynarodowe” z Drew Barrymore i Justinem Longiem. Idąc za ciosem formacja nagrała trzeci krążek w 2011. Po „Cold Still” nie trzeba było czekać długo na następne. Przed końcem maja tego roku ukaże się „Promises”. Jeżeli wierzyć zapowiedziom chłopaków z The Boxer Rebellion melomanów czeka zaskoczenie, bo album nie będzie utrzymany w stylizacji poprzednich.

Na koncert przyjedzie jednak trochę poczekać. Do Polski zespółp przyjedzie dopiero 21 września by wystąpić w Pod Minogą (Poznań), a dzień później w Hydrozagadce w Stolicy. Bilety do nabycia w specjalnych punktach oraz serwisach internetowych.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/83323/the_boxer_rebellion_na_dwoch_koncertach_w_polsce_warszawa_poznan_2013 http://wnas.pl/artykuly/1769-the-boxer-rebellion-wytrwalosc-dlugodystansowca

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry