Zakręcona kolejka w Cedar Point Ohio

AKTUALNOŚCI, PODRÓŻE, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Wspinaczka w Himalajach, skok na bungee, lot paralotnią czy też nurkowanie w zamkniętych przestrzeniach to tylko niektóre z rodzajów sportów ekstremalnych. Równie mocne wrażenia dzieciom  zapewniają doskonale znane nam z czasów dzieciństwa kolejki w wesołym miasteczku. Jeśli jednak  chodzi o atrakcje dla nieco starszych poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń, w mieście Ohio po 8 miesiącach przebudowy dotychczasowych rollercoaster’ów, powstało miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia.

fot.Nick Nolte/cc.2.5

fot.Nick Nolte/cc.2.5

Od 11 marca poziom adrenaliny zwiększyć możemy w Cedar Point (Ohio) wykupując 2 minutową przejażdżkę najnowszym i najdłuższym rollercoaster’em. GateKeeper,  nowa atrakcja parku w Sandunsky,  ma 52 m długości i porusza się z prędkością niemalże 110 km/h. Śmiałkowie siedzą po dwóch stronach w takiej pozycji, że nad ich głowami oraz pod stopami jest tylko wolna przestrzeń. Podczas przejażdżki 40 sekund będą obracać się w różnych kierunkach na mniejszych i większych spiralach,  co z pewnością gwarantuje zakręcone przeżycia.

Wszyscy ci, którzy już mają ochotę poczuć wiatr we włosach, więcej informacji znajdą na oficjalnej stronie internetowej: https://www.cedarpoint.com/gatekeeper

m.ł.

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: http://www.foxnews.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry