Zdjęcie na miarę Galapagos – NG Traveler Photo Contest 2013

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MEDIA, POLSKA, ŚWIAT

Żyjemy w czasach, w których  uchwycenie chwili przy pomocy aparatu fotograficznego nie jest już niczym wyjątkowym. Z roku na rok podróżujemy co raz więcej, odwiedzamy najbardziej oddalone zakątki świata uwieczniając przy tym to, co uda nam się zobaczyć na własne oczy. Często są to niesamowite ujęcia przyrody, dzikich zwierząt lub napotkanych w podróży ciekawych ludzi. Magazyn National Geographic po raz kolejny daje nam możliwość pokazania tych zdjęć całemu światu.

national-geographic-logo

Do 30 czerwca fotografowie mogą zgłaszać swoje zdjęcia do kolejnej edycji konkursu National Geographic Traveler Photo Contest 2013. Wszystkie nadesłane prace będą podzielone na cztery kategorie: Portery, Krajobrazy, Duch Miejsca (Sense of Place) i Ulotne momenty. Jest to już 25. Jubileuszowa edycja tego konkursu, co czyni go najprawdopodobniej najst

Warto wziąć udział w konkursie, gdyż na szczęśliwca czeka nagroda. Będzie to udział w 10-dniowej wyprawie National Geographic Expedition na wyspy Galapagos. Ponadto najlepsza fotografia zostanie oczywiście opublikowana w National Geographic Traveler.

m.ł.

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: Nat Geo/FoX news

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry