Steam Trading Card – system wirtualnych kart od Valve

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Valve Software poszerzyło ofertę platformy Steam o wirtualne karty handlowe. Aby wejść w ich posiadanie, użytkownik serwisu musi zarejestrować się jako beta tester, a następnie grać w tytuły z listy. Zdobywanie kart odbywa się także przez wymianę z innymi graczami. Zebranie zestawów kart skutkuje uzyskaniem odznaki. Te zaś są wymienialne na nagrody. Wśród nich do wyboru są arty na profil, szansę na promocyjną cenę gry bądź dodatku, 100 XP podwyższających poziom na Steam, a im wyższy, tym wygodniejsze jest manipulowanie wyglądem własnego profilu.

sxc

sxc

Lista dla testerów zawiera 6 pozycji: CS:GO, Team Fortress 2, Dota 2, Portal 2, Half-Life 2 i Don’t Starve. Valve zapowiada, że z biegiem czasu gracze otrzymają więcej produkcji do wyboru. Każdemu nowemu graczowi, Valve daje darmowe przepustki do dowolnego rozdysponowania.

Użytkownik rejhestrujący się do systemu Steam Trading Card w każdej chwili ma dostęp do zakładki „Odznaki”. Za jej pośrednictwem sprawdza ilość oraz rodzaj posiadanych w chwili obecnej kart i odznak. Ustawienia zakładki pozwalają graczowi zorientować się ilu kart dzieli go od pełnego zestawu i jak długo musi ewentualnie grać w daną grę aby go uzyskać.

Autor: Ewa Grześkow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry