Angry Birds otrzymają własne miejsce na srebrnym ekranie

AKTUALNOŚCI, FILM, GRY, INTERNET, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

To nie żart. Gra na mobilne urządzenia zyskująca coraz większą popularność trafi do kin. Rovio Entertainment firma, która wypuściła aplikację na rynek zajmie się również produkcją filmu animowanego. Sony Pictures Entertaonment, wydawca projektu, natomiast ogłasza oficjalną datę emisji – 1 czerwca 2016 roku. produkcję nadzoruje John Cohen  

fot. samsung

fot. samsung

Wściekłe Ptaki znalazły odbiorców na całym świecie. Świadczy o tym niemal 2 mln pobranych wersji. Film animowany w technologii 3D ma szansę zyskać równie wielką popularność, tym bardziej, że miłośnicy rozwścieczonych pierzastych braci mniejszych będą mieli wrażenie, że sami są przez nie atakowani. Kto nie chciałby skorzystać z takiej możliwości.

Dla przypomnienia w grze Angry Birds zielone świnie ukradły ptakom ich jaja. Akt przestępstwa zdenerwował właścicieli na tyle, że są gotowi zrobić wszystko aby odzyskać zrabowane potomstwo.

Aplikację przeniesiono już na ekrany w postaci kreskówki pod tym samym tytułem. Zaczęto ją nadawać od 16 marca tego roku, seria liczy 52 odcinki. Serię można oglądać za pomocą odpowiednich aplikacji po pobraniu aktualizacji. Produkcją zajmuje się fińskie studio Kombo, które od 2011 jest w rękach Rovio.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.wired.com/underwire/2013/05/angry-birds-movie-2016/ http://www.joystiq.com/2013/05/15/angry-birds-flick-flies-to-cinemas-july-1-2016/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry