Gitarzysta Guns N’ Roses współpracuje z NIN!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, MUZYKA, ROZRYWKA

Po wielkim powrocie Nine Inch Nails do pracy w studio jednym z członków wnoszącym świeży powiew do grupy, miał być Eric Avery z Jane’s Addiction. Muzyk porzucił jednak pomysł współpracy z zespołem tłumacząc, że musi odpocząć po niedawnej trasie koncertowej z Garbage. Przyznaje, że czuje zmęczenie, a jego życie muzyczne w Los Angeles również wymaga sporego nakładu pracy. Koncentracja na wspólnym projekcie przekroczyła jak widać  nadwątlone siły muzyka. Trent Reznor, pomimo przeciwności, znalazł zastępcę dla gitarzysty. Miejsce artysty przyjął Robin Finck, który miał okazję poznać zasady współpracy z NIN od podszewki. Od 1993 na zmianę krążył pomiędzy ekipą Reznora a Guns N’ Roses.

stock.xchng

stock.xchng

Frontman NIN zakomunikował o nowej osobie w składzie przez Tumbrl, pisząc o wielkiej dumie z ponownego goszczenia u siebie Fincka. Obecnie w zespole są oczywiście Trent Reznor, Robin Finck, Josh Eustis(Telefon Tel Aviv), Andrew Belew (King Crimson), Allesandro Cortini oraz Ilan Ruben. Najbliższy koncert grupy przypada 26 lipca b.r. na Festiwalu Fuji Rocks w Japonii, natomiast w Stanach Zjednoczonych pojawią się w sierpniu na największym muzycznym festiwalu objazdowym Lollapolooza w Chicago.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.spin.com/articles/nine-inch-nails-robin-finck-tour-lineup-replacement/ http://www.rollingstone.com/music/news/nine-inch-nails-introduce-robin-finck-as-new-bassist-20130517

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry