Renner zadziera z Marvelem. To koniec jego kariery u giganta

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jeremy Renner po raz pierwszy wcielił się w postać agenta S.H.I.E.L.D w filmie „Thor”. Marvel zaangażował aktora w rolę Clinta Barton’a ponownie w „The Avengers”. Zanim jednak widzowie zaczęli kojarzyć Hawkeye z twarzą Rennera, ten najprawdopodobniej zniknie zupełnie z ekranizacji komiksów giganta. Gwiazda „28 tygodni później” mocno nadwyrężyła zaufanie wytwórni wypowiadając kilka gorzkich słów pod adresem własnej postaci, a dokładniej kreacji, która różniła się od jego wyobrażeń.

marvel

Aktor zdradził, iż miał nadzieję na przedstawienie łucznika jako złego. Tymczasem nie dość, że ponury milczek nie ma wielu chwil na ekranie, to jeszcze najwięcej mroku wychodzi z niego pod hipnotycznym urokiem Lokiego. Nie tego oczekiwał aktor. Jego zdaniem postać wykreowano na terminatora nie budzącego emocji. Marvel znany z bardzo ostrego podejścia do sytuacji jak ta, zamierza nie zawierać więcej kontraktów z Rennerem. Wcześniej planowano jego występ w sequelu „Kapitana Ameryki”, obecnie samo pojawienie się Hawkeye nie jest już pewne. Podobnie rzecz wygląda z „Avengers 2”. Disney poszukuje nowego aktora do roli. W razie powodzenia nową twarz agenta obejrzymy przy okazji „Marvel’s Agent of S.H.I.E.L.D”.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://perezhilton.com/2013-05-17-jeremy-renner-not-returning-to-avengers-franchise-rumor#.UZXgyLUqw00 http://www.comicbookmovie.com/fansites/TheDailySuperHero/news/?a=79635

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry