Batman przemówi głosem Kevina Conroy’a

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Mroczny Rycerz zapadł w pamięć kinomanom za sprawą charakterystycznej chrypki Christiana Bale’a’ Na gruncie gier komputerowych, równie oczywistym, a przez to i bezkonkurencyjnym, jest Kevin Conory. To właśnie on, a właściwie jego głos nadaje produkcjom osadzonym w Arkham tak znanego klimatu. Przez pewien czas krążyły plotki mówiące, że Batman przemówi innym tonem nie za sprawą modulacji głosu lecz zmianie osoby dubbingującej postać. Na ostatnim Comic Conie dotychczasowy Czarny Rycerz zdementował plotki, równocześnie zaznaczając swoje zaangażowanie w projekt. Jak twierdzi pracuje nad nim od dziewięciu miesięcy i sprawia mu to wiele satysfakcji. Podkreśla ogromną wartość produkcji studia Warner Bros Games Montreal. Według niego, to kawał dobrej roboty.

batman1943

 Uciszenie spekulacji ucieszy wielu miłośników gry, tym bardziej, że każdy zdążył przywyknąć do głosu Conory’ego. Nagła zmiana aktora dubbingowego nie spodobałaby się najpewniej większej liczbie graczy.

Conory nowicjuszem z pewnoscią nie jest, a jego przygoda z użyczniem głosu nie kończy się na Batamnie. W swoim CV posiada udział w serialach animowanych i grach „Crusaders of Might and Magic”, „Max Paine”, „Injustice”.

Autor: Ewa Grześkow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry