Dwie nowe osoby w świecie Avengersów

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Joss Whedon bez reszty angażuje się w marvelowskie produkcje. Po przygotowaniu największego hitu minionego lata, szykuje serial telewizyjny o agentach światowej organizacji S.H.I.E.L.D, a obecnie pracuje nad kolejnym blockbusterem – „Avengers 2”. Ku zadowoleniu fanów reżyser ochoczo zdradza swoje plany, co do nadchodzącej produkcji, czyli (co najmniej) dwóch nowych postaciach. Potwierdzono bliźniaczy duet Scarlet Witch i Quicsilvera.Whedon twierdzi, że wprowadzenie rodzeństwa do uniwersum przyniesie wiele dobrego. Oczywiście nie superbohaterom, ci nie mogą mieć nadziei na łatwiejsze życie. 

avengers-poster

Pochodzenie Wiedźmy wyjaśniono w komisie Stana Lee „X-Men” – zmutowana dziewczyna w prostej linii wywodziła się od samego Magneto, głównego oponenta grupy mutantów. W sequelu „Avengers” wizerunek Scarlet przejdzie gwałtowną transformację, a o jej pochodzeniu nikt nawet nie wspomni. Na oficjalne potwierdzenie debiutu czeka tylko Czarna Pantera. Plotki o planie zdjęciowym w Kapsztadzie (RPA) wskazują na prezentację powyższego.

Tych, którzy zwątpili w wystąpienie pana Starka uspokajamy – Tony, owszem nie jest już w posiadaniu mechanicznego umundurowania, na wezwanie kumpli jednak odpowie twierdząco.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2013/05/17/joss-whedon-talks-quicksilver-the-scarlet-witch-and-iron-mans-roles-in-avengers-2

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry