Kickstarter dla symulatora ciężarówek wystartował

AKTUALNOŚCI, GRY, INTERNET, POLSKA, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Niedawno wyszedł symulator ciągników rolniczych przez co każdy miał okazję wcielić się nie tylko w pilota czy kierowcę rajdowego, ale także rolnika z krwi i kości. Tym razem gracze odczują trudy kierowcy tira transportującego drewno. Zadanie nie nalezy jednak do łatwych. Ukształtowanie terenu przysporzy nam wielu trudności. Silnik graficzny wykorzystany w produkcji idealnie odwzoruje każdy najmniejszy nawet pagórek na drodze kierowcy.

road-challenge-kickstarter

Pełna wersja gry ciągle wymaga jeszcze pracy. Dlatego studio odpowiedzialne za tytuł wrzuciło swój projekt na Kickstartera – popularny portal crowfundingowy. Potrzeba jeszcze 40 tysięcy funtów, a zbiórka funduszy potrwa do 13 czerwca tego roku. Zanim przyszły użytkownik podejmie decyzję o wsparciu finansowym akcji może pobrać wersję demo i zdecydować czy zainwestować swoje pieniądze. Oove Game jeszcze nie myśli innych nić komputery osobiste platformach. Jeżeli zbiórka zakończy się pomyślnie pełna wersja wyjdzie na początku przyszłego roku.

Miejsce akcji to Związek Radziecki, gdzieś w latach 80. Jako kierowca ciężarówki musimy ją załadować, a następnie dowieźć towar na wyznaczone miejsce. W razie zablokowania samochodu w terenie bądź pustego baku trzeba będzie zacząć zmagania z terenem od początku.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry