Angry Birds w 3D

AKTUALNOŚCI, FILM, KONWERGENCJA, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Aplikacje i gry na smartphony cieszą się ogromną popularnością i sympatią użytkowników na całym świecie. Już teraz powstają różnego rodzaju gadżety z wizerunkami bohaterów aplikacji, np. koszulki, kubki, zeszyty. W 2016 będziemy mieli również okazję oglądać bohaterów Angry Birds na dużym ekranie.

W 2016 roku Sony Pictures Entertainment we współpracy z fińskim producentem gier Rovio, stworzy na podstawie gry video, film animowany w wersji 3D.

fot. samsung

fot. samsung

Gra video Angry Birds została stworzona w 2009 roku i uchodzi za najbardziej popularną wśród wszystkich gier smartphonowych. Gra ma bowiem niemalże 1,7 miliarda pobrań. Wyzwania stawiane użytkownikom, których celem jest pozbycie się zielonych świnek za pomocą ptaków wystrzeliwanych z procy, okazały się dochodowym przepisem na sukces.

Nad filmem pracować będą ponoć producent słynnego filmu ‘’Iron Man” – David Maisel oraz producent ,,Jak ukraść księżyc” John Cohen. Dyrektor projektu oraz obsada głosowa nie są jeszcze znane. Ponadto w  marcu rozpoczął się program telewizyjny Angry Birds i od razu okazał się  strzałem w dziesiątkę. W pierwszym tygodniu oglądało go ponad 150 milionów ludzi.

Czekamy zatem na  Anry Birds w 3D, co dla fanów tej gry będzie z pewnością nie lada wydarzeniem.

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: http://www.foxnews.com/tech/2013/05/16/angry-birds-3d-movie-flying-into-cinemas/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry