Capcom zaprezentuje się z „Resident Evil 7” na E3?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, TECHNOLOGIE

Tegorocznie targi E3 przyniosą wiele niespodzianek. Jak co roku w Convention Center w Los Angeles spotkają się producenci oraz wydawcy gier. Jeżeli wierzyć plotkom, Capcom szykuje bardzo gorącego newsa. Po Sieci, mianowicie krąży plakat mówiący o kolejnej części serii „Resident Evil”. Tajemniczy poster zawiera także japoński tytuł „Biohazard 7” i frazę „The war ends now”.

0002AZX9J6B03I9T-C116-F4

Rzecz jasna niczego wciąż nie potwierdzono, a rzeczona grafika rodzi jedynie spekulacje. Trudno traktować ją jako pewnik, ponieważ każdy grafik mógł stworzyć podobną pracę. Przy pomyślnych wiatrach, a raczej długich językach pracowników studia, pewniejsze dane otrzymamy jeszcze przed 11 czerwca. W najgorszym wypadku na potwierdzenie bądź zdementowanie plotek trzeba poczekać do oficjalnego rozpoczęcia E3 i odpowiedniej prezentacji studia z Japonii. Co by się nie wydarzyło – gra wyjdzie, nie wiadomo tylko kiedy dokładnie.

Od wydania szóstej części cyklu nie minęło wiele czasu, a już krążą informacje o kolejnej. Nie dziwne, że na myśl nasuwa się pytanie – „kiedy koniec?”. Biorąc pod uwagę fakt, że Square Enix wypuściło 15 części „Final Fantasy” nie dziwi myśl, że w tym wypadku może być podobnie.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.vg247.com/2013/05/20/resident-evil-7-poster-points-to-e3-2013-reveal-rumour/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry