Linie Star Alliance wprowadzają nową aplikację mobilną

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, MOTORYZACJA, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE, WIADOMOŚCI

Z nowej aplikacji Navigator będą mogli korzystać pasażerowie linii lotniczych Star Alliance. Specjalnie opracowana aplikacja dostępna będzie na IPadzie. Alliance jest największym sojuszem linii lotniczych na świecie. Linie chcą ulepszyć łatwość dostępu do swoich produktów i usług za pomocą urządzeń mobilnych.
staralliance-app
Aplikacja na iPhone’a, która była dostępna na rynku, została zmodyfikowana. Nowy program daje możliwość sprawdzenia połączeń 27 linii sojuszu. Kolejną innowacyjną funkcją jest „Moja Podróż”. To nic innego, jak historia podróży liniami lotniczymi.

Klienci mogą również korzystać z innych programów, które oferują ciekawe usługi Alliansu. Do takich można zaliczyć wyszukiwanie połączeń, śledzenie wszystkich lotów członków Star Alliance czy znalezienie miejsca na wypoczynek.

Lecz to nie koniec usług, jakie oferuje Star Alliance. Pasażer może korzystać z informacji lotniskowej, w której może dowiedzieć się o nadchodzącej pogodzie, znaleźć lokalizacje poczekalni oraz skorzystać z przewodnika miejskiego.

Aplikację można ściągnąć ze strony Apple App store.

Joanna Wińczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry