Nowości z obozu Marvela – faza trzecia uniwersum, roszady i powroty zapomnianych postaci

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pierwsza faza już dawno za nami. Druga właśnie przeżywa rozkwit, a co z trzecią? O niej zbyt wiele nie wiadomo. Potwierdzono zaledwie dwóch bohaterów – „Ant-Mana” i „Doctor Strange”. Pierwszy otwiera fazę magiczną a drugi, według słów Feige’a, ma priorytet w kolejnych odsłonach cyklu. Obydwaj wywołują spore zamieszanie, bo z jednej strony mamy pół faceta pół mrówkę, a z drugiej magika.

marvel

Szef studia filmowego Marvel nie omieszkał odnieść się do cyklu przygód Tonego Stark’a. W tym przypadku sięga bardzo daleko w przyszłość, a w planach na niezliczone kontynuacje widzi różnych aktorów. Robert Downey Jr nie ma przecież monopolu na Iron Mana, a skoro zmienianie odtwórców sprawdziło się przy Bondzie to czemu w tym przypadku miałoby być inaczej?

Fani oczekują na wieści o Punisherze, Blade, Ghost Riderze. Na rychły powrót wymienionej trójki przyjdzie im poczekać. O ile w ogóle ktoś z podwórka Marvela zrealizuje filmy z ich udziałem. Feige enigmatycznie stwierdził, że widzi w nich potencjał, jednak nie ma zamiaru podejmować żadnych kroków w celu przywołania ich na ekrany.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2013/05/17/feige-talks-marvels-phase-3

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry