Żanna Biczewska we Wrocławiu!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Każdy, kto jest zakochany w przepięknym głosie ikony rosyjskiej ballady powinien pojawić się dzisiaj w Synagodze pod Białym Bocianem. To wyjątkowa wokalistka zaprezentuje doskonale dobrany repertuar pieśni rosyjskich i białoruskich. Umili Państwu wieczór w środę od 20:00.

fot.Mohylek /cc.2.0

fot.Mohylek /cc.2.0


Żanna Biczewska – niepodobna do nikogo, nieczuła na zmieniające się mody, śpiewa w charakterystycznym dla siebie stylu to, co jest zgodne z jej duchowymi poszukiwaniami. W swoim bogatym repertuarze ma między innymi pieśni rosyjskie i białoruskie, ballady Bułata Okudżawy, utwory autorskie. Wielokrotnie nagradzana artystka koncertuje w całej Europie. Zachwycała publiczność w paryskiej Olimpii; występowała z koncertami w Ameryce, Kanadzie, Izraelu i w wielu innych krajach. Kilkakrotnie występowała również w Polsce i ma tu grono swoich wiernych słuchaczy. Jej płyty z muzyką ludową, romansami, balladami rozchodzą się w milionowych nakładach w ponad 40 krajach.

Bilety na pierwsze miejsca kosztują 100 zł. Spieszcie się, na takim koncercie nie może zabraknąć koneserów charakterystycznego głosu laureatki Nagrody Artystki Roku.

Autor: Alicja Janik

źródło:ethnojazz.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry