Serial na podstawie Halo na platformie Xbox One

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Prezentacja Xbox One nie obyła się bez niespodzianek. Obok spodziewanych informacji Microsoft przekazał nowości, które z pewnością podsycą ciekawość miłośników konsoli. Przedstawiciele giganta z Redmond przekazali, że udało im się zaangażować samego Stephena Spielberga w produkcję serialu opartego na franczyzie cyklu gier „Halo”.  Jak informuje notatka prasowa, seria ma być dostępna w systemie Xbox One, który stworzy 343 Industries i Xbox Entertainment Studios.

fot. microsoft

fot. microsoft

Przy produkcji „Halo: The Television Series” studio 343 Industries ma zamiar wyciągnąć, to co najlepsze z seriali typu „Gra o Tron” czy „Kompania braci”. Firma wykupiła od Bungie prawa do marki „Halo”, a jej szef Bonnie Ross, zapowiada zatarcie granicy pomiędzy serialami telewizyjnymi a grami. Co ma na myśli? Trudno powiedzieć, bo więcej nie zdradza. Wiadomo jednak, że seria ma posiadać interaktywną zawartość i może właśnie o tym mówił.

To nie jedyny serial czerpiący z funkcji konsoli od Microsoftu. Twórcy gry „Alan Wake” opracują „Quantum Break” gdzie fabuła odcinków i gry będzie silnie związana. Gracz zobaczy odzwierciedlenie swoich wyborów w serialu, a wydarzenia pokazane w materiale video zobrazują to, co do tej pory gracz zrobił podczas rozgrywki

Autor: Ewa Grześkow

Ź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry