„Skyforge”, MMORPG z Rosji

AKTUALNOŚCI, GRY, INTERNET, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

W zeszłym roku zapowiedziano produkcję MMO osadzonego w świecie fantasy zmiksowanym z fantastyka naukową. Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewni graczom nowy silnik graficzny, stworzony specjalnie na potrzeby nowego projektu. Wiodący deweloper gry, Allods Team nie było w stanie zaakceptować istniejących na rynku produktów z zewnątrz.

fot. youtube

fot. youtube


„Skyforge” opiera się na darmowym modelu z mikorpłatnosciami. Twórcy nie mówią zbyt wiele na temat projektu przy udziale Allods Team i Obsidian Entertainment. Z kwestii dotyczących samej rozgrywki ujawniono, że gracze będą wybierali spośród piętnastu klas postaci w tym kilka dotąd nieznanych z żadnych innych produkcji. System walk nie wyjdzie poza wyznaczone już granice. Premierę projektu przewidziano na 2014 rok.

Ekipa od Allods Online do grona swoich specjalistów dodała deweloperów znanych z Akella i Gaijin Entertainment, a w tym czołowego programistę „Heroes of Might and Magic V”. Rozwiązanie łączące wielu wybitnych weteranów tworzenia gier pozwoli każdemu z nich wypełniać inne zobowiązania bez uszczerbku na żadnym z nich.

Obsidian Entertainment istnieje od 2003, a już dało o sobie znać dzięki „Neverwinter Nights 2” czy „Fallout: New Vegas”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło:joystiq.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry