Wyświetlacz od LG Display – odporny na złamania

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, TECHNOLOGIE

Największy producent wyświetlaczy LCD  zaprezentuje innowacyjny produkt na SID Display Week 2013 w Vancouver w tym tygodniu. Producent zapewnia o elastyczności swojego towaru oraz, co ciekawe, odporności na złamania.

Po wyświetlaczu od LG Display, według zapowiedzi producenta, można spodziewać się technologii OLED, lekkości wyróżniającej się na tle innych podobnych produktów, cienkich wymiarów oraz elastyczności. Rok 2013 jest dobrym czasem dla urządzeń mobilnych.
lg-logo
Prawie każdy posiada smartfon lub tablet. Nierzadko obydwa. Ludzie sięgają po nowości technologiczne z dotykowym ekranem zdecydowanie częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Zastosowanie takiego rozwiązania może być strzałem w dziesiątkę – duża częstotliwość korzystania z tego typu sprzętów zwiększa szanse na ich uszkodzenie. Gigant z Południowej Korei na wyświetlaczu nie zakończy. W czwartym kwartale tego roku planuje wyposażenie nowego smartfona w elastyczny ekran dotykowy.

LG Display ma poważnego konkurenta w postaci Samsunga. Firma depcze przeciwnikowi po piętach. W styczniu zaprezentowała „Youm” technologię wyświetlaczy, które użytkownik będzie mógł owinąć sobie wokół nadgarstka.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: ubergizmo.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry