Zapach boczku i jego konsekwencje

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, PODRÓŻE, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Na całym świecie możemy spotkać się z restauracjami, które oferują nam potrawy z każdej kuchni. Bary, puby, zajazdy, czy wykwintne restauracje są wszędzie. Niektóre z nich specjalizują się w kuchniach tematycznych. Do takich zalicza się jedna z restauracji w San Francisco o wymownej nazwie  ,,Bacon Bacon”, która specjalizuje się w różnego  rodzaju bekonowych specjałach.

sxc

sxc

Niestety z powodu skarg, jakie dotarły do władz miasta – w piątek została zamknięta. Sąsiedzi restauracji skarżyli się bowiem na zapach unoszący się wokół restauracji. Według San Francisco Examiner, właścicielom lokalu zarzucono również nielegalny dumping  oraz brak właściwych zezwoleń do prowadzenia tego rodzaju biznesu.

Gdy tylko restauracja uzyska wszystkie potrzebne pozwolenia będzie mogła wznowić swoją działalność. Nie jest to jednak takie proste, gdyż rozprawa odbędzie się dopiero w lipcu i do tego czasu będzie zamknięta. Co ciekawe, cała sprawa wywołała falę wsparcia w mediach społecznościowych. ,,Kto nie lubi zapachu bekonu??” – dziwił się Joe Creitz, jeden z użytkowników popularnego Facebooka. ,,Narzekanie na zapach bekonu, to jak narzekać na miły dzień” – stwierdził inny internauta.

Zwolennicy restauracji zgromadzili już ponad 2000 podpisów na stronie poświęconej ponownemu otwarciu ,,Bacon Bacon”. Niestety póki właściciel lokalu Jim Angelus nie będzie miał odpowiedniego zezwolenia na ponowne otwarcie, nie może nic zrobić.

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: fox news

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry