Targi Książek Dobre Strony już we Wrocławiu!

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już od 23 maja trwają Targi Książek Dobre Strony. Jest to czwarta edycja festiwalu. Tradycyjnie odbywają się na Placu Solnym we Wrocławiu. Prezentowane są przede wszystkim książki dla dzieci i młodzieży, a z racji wieku odbiorców, przygotowane zostały dla nich, przez Teatr Lalek, Humanitarium i Miejską Bibliotekę Publiczną, atrakcje.

targi-wroclaw-majjpg

Między innymi, będzie to występ dla najmłodszych, z cylku „Słuchaj!” (dziś ok. 13.00), przedstawienia teatralne z muzyką na żywo. Humanitarium przygotuje pokazy z eksperymentami, a na spotkaniu z Niepodarkami, dzieci nauczą się szyć pacynki i maskotki.

Również w tym roku, już po raz trzeci, zostanie przyznana nagroda „Dobre Strony”. Nagroda Dobre Strony została ufundowana przez Prezydenta Wrocławia. Jej wysokość to 30 000 złotych, a otrzymuje ją Wydawca za książkę „doskonałą pod względem literackim, plastycznym, merytorycznym i edytorskim”. To jedyny w Polsce konkurs, w którym zwycięzca – przeznacza nagrodę na publikację Więcej informacji na stronie organizatora: http://www.wpdk.pl/pliki/a/d/dobrestrony/2013/DS_katalog2013_m

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy

  • Redakcja

    Oczywiście ma Pani rację … dokonaliśmy korekty … dziękujemy…

  • Maria

    Nagroda w wysokości 30 tysięcy złotych nie jest dla autora, tylko dla wydawnictwa. Na wydanie następnej książki.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry